Yoshi Gelpolish Yakuza Yuzu - Sepia Sake 6ml - 101 - HEMA & TPO Free
De Yakuza Yuzu Collectie – Oosterse elegantie op je nagels
. De Yakuza Yuzu Collectie van YOSHI is een waar eerbetoon aan de Japanse cultuur. Deze serie is geïnspireerd op Japanse tradities, mythen en esthetiek, die kracht, harmonie en verfijning combineren. Elke kleur is niet alleen een tint, maar ook een symbool van geschiedenis, de samoeraigeest en de buitengewone natuur van het Land van de Rijzende Zon. Perfect voor vrouwen die waarde hechten aan uniekheid, subtiliteit en een expressieve stijl.
UV Hybrid Sepia Sake Nagellak 6 ml – 101.
Een subtiel, warm beige, geïnspireerd op traditionele sake – een delicate Japanse drank. Perfect voor liefhebbers van minimalisme en elegantie in dagelijkse manicures.
Sepia Sake
Kleurnummer: 101
Effect: Bedekken
Volledige dekking: 2 dunne lagen
Schaduw: Roze
Afwerking: Klassiek
Consistentie: romig – medium dik
Inhoud: 6 ml
Uithardingstijd: 30s – 90s LED / 120s UV
Beoogd gebruik: Hybride Manicure
Verspreiding: heden
Samenstelling: Acrylatencopolymeer, hydroxypropylmethacrylaat, dimethicone, mica, polyethyleentereftalaat, CI 77163, CI 77891, CI 77007, CI 77266, silica, bentoniet, Ltcure TMO, PEG-4 trimethylolpropaantriacrylaat, P-hydroxyanisole.
Als u allergisch bent voor een van de stoffen in het product, kan er een allergische reactie optreden.